MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 5544694

nr 554 4694

Vägghylla

Nyrokoko, höjd: 40

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 november 2008
kl 18:40:20

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.